ZST Mielec
Slider

Rozstrzygnięcie konkursu “Have Fun with English - Listen Carefully”

Są wyniki konkursu z języka angielskiego „Have Fun with English”, który był skierowany do wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły, niezależnie od typu szkoły i specjalizacji. Była to druga edycja, tym razem sprawdzająca jedną sprawność - słuchanie ze zrozumieniem. Zadania konkursowe o zróżnicowanej trudności oraz różnorodnej tematyce były zaczerpnięte z repetytoriów maturalnych oraz innych materiałów anglojęzycznych. Zainteresowanie konkursem było ogromne, poziom wiedzy uczestników również pozytywnie zaskoczył.

 

Finalistami konkursu zostali:

  1. Oliwia Bańka- 3AL i Alicja Ćwięka - 3AL (44 pkt)
  2. Dominika Mazur- 1AL i Elwira Skiba- 3AL oraz Piotr Haptaś - 1BI (41 pkt)
  3. Zuzanna Chudzik- 1AI i Klaudia Skawińska - 1BL (39 pkt)

Dyplomy i symboliczne nagrody wręczył 22 marca 2016 r. wicedyrektor ZST mgr inż. Aleksander Buczek.

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy.

W przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja, na którą już serdecznie zapraszamy.

Oprac.: mgr Ewa Wójcik i mgr Agnieszka Pieróg

 

Opublikowano w dniu: 4.04.2016 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 3.04.2016 r.

Czytany 1470 razy