ZST Mielec
Slider

Gratulacje dla Weroniki !

17 maja 2017 ogłoszone zostały wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Manga zorganizowanego przez XXI Liceum Ogólnokształcące im. S.I. Witkiewicza - Witkacego w Krakowie pod patronatem dyrektora Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha.

Konkurs adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych obejmował prace literackie i plastyczne, których przewodnim motywem jest manga. Miał on na celu prezentację zainteresowań i uzdolnień plastycznych oraz literackich młodzieży, rozbudzenie kreatywności uczestników konkursu, a także kształtowanie postawy aktywnych i krytycznych odbiorców oraz twórców sztuki.

Wśród uczestników z całej Polski była również uczennica naszej szkoły – Weronika Romanowska (1CI). Jej praca w kategorii: Autorski jednostronicowy komiks manga – konwencja czarno-biała została wyróżniona III nagrodą. Serdecznie gratulujemy!

Opublikowano w dniu: 31.05.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 30.05.2017 r.

Czytany 825 razy