ZST Mielec
Slider

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W dniu 23.06.2017 r. w auli ZST odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego: o godz. 9.00 dla III Liceum Ogólnokształcącego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 3, a o godz. 10.30 dla Technikum Nr 3.

W części oficjalnej akademii głos zabrał dyrektor ZST mgr inż. Mariusz Wojciechowski, który podziękował nauczycielom i uczniom za solidną pracę przez cały rok, życząc jednocześnie udanych oraz bezpiecznych wakacji. Przypomniał również o Dniu Ojca, który zbiegł się w tym roku z dniem zakończenia roku szkolnego.

W dalszej części uroczystości wicedyrektor mgr Bogdan Tomecki oraz wicedyrektor mgr Aleksander Buczek skierowali swoje słowa do nauczycieli, dziękując za całoroczną pracę, a także pogratulowali uczniom promocji do następnej klasy i życzyli bezpiecznego wypoczynku.

Na zakończenie części oficjalnej dyrektor mgr inż. Mariusz Wojciechowski oraz wicedyrektorzy: mgr Bogdan Tomecki oraz mgr inż. Aleksander Buczek wręczyli najlepszym uczniom nagrody książkowe i dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorową postawę, frekwencję, pracę na rzecz szkoły oraz osiągnięcia sportowe.

W programie artystycznym wystąpili uczniowie ZST prezentując swoje umiejętności muzyczne oraz wokalne. Szkolny zespół muzyczny oraz wokalistka Weronika Machnik z piosenką "Tyle słońca w całym mieście" wprowadzili wszystkich w nastrój wakacyjny.

Na koniec części artystycznej prowadzący życzyli wszystkim dobrego i bezpiecznego wypoczynku, a także odprężenia psychicznego.

Akademia została przygotowana przez młodzież ZST pod kierunkiem nauczycielek języka angielskiego: mgr Małgorzaty Buś, mgr Agnieszki Pieróg, oraz mgr Ewy Wójcik.

Oprac.: mgr Ewa Wójcik

Opublikowano w dniu: 29.06.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 27.06.2017 r.

Czytany 1898 razy