ZST Mielec
Slider

ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY

W nawiązaniu do międzynarodowej akcji ekologicznej: „Clean Up the World – Sprzątanie Świata 2017” zapraszamy wszystkich uczniów a także pracowników szkoły do aktywnego uczestnictwa w IX już edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej, pod hasłem: ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY.

Przypominamy, że zużyte, uszkodzone lub zbędne telefony komórkowe, zawierają metale ciężkie, takie jak np. ołów oraz kadm i są znacznym zagrożeniem dla naszego środowiska naturalnego, szczególnie wody i gleby.

Zebrane przez nas telefony zostaną przekazane do profesjonalnego recyklingu.

Zbiórka niepotrzebnych telefonów komórkowych będzie odbywać się w naszej szkole do 15 listopada. Telefony należy przynosić do p. Doroty Wicherskiej do sali 105 seg. A.

Przewidziane są pozytywne uwagi z zachowania za ekologiczną postawę.

Opublikowano w dniu: 26.10.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 25.10.2017 r.

Czytany 631 razy