ZST Mielec
Slider

Witamy Pierwszaków w ZST ! – „Otrzęsiny” 2017

Otrzęsiny to doroczna impreza, na której oficjalnie witamy w naszej szkole Wszystkich pierwszaków. Jej celem jest pozbycie się gimnazjalnych przyzwyczajeń, umożliwienie uczniom pokazania się na forum szkoły z jak najlepszej strony, integracja w nowym środowisku oraz wytworzenie poczucia akceptacji.

27 października 2017 roku odbyło się „nieoficjalne” przyjęcie pierwszaków do zaszczytnego grona uczniów. W tym dniu aula ZST przemieniła się w miejsce zmagań klas pierwszych. Na wstępie klasy dokonały artystycznych prezentacji i przedstawiły karykaturę wychowawcy. W dalszej części zespoły przystąpiły do bezpośredniej rywalizacji. Rozpoczęły się różne „atrakcyjne” konkurencje, sprawdzające umiejętności młodzieży: „krzesła”, taniec w parach do wylosowanego rytmu, jedzenie pączka bez użycia rąk, obieranie ziemniaka plastikowym nożem, wyścigi z jajkiem. Odbył się również quiz sprawdzający wiedzę naszych pierwszaków o nowej szkole. Głośny doping i bojowe hasła na transparentach dodawały energii zawodnikom, walczącym dzielnie o każdy punkt, który przyznawało jury pod przewodnictwem dyrektora mgr inż. Aleksandra Buczka.

Ostateczne wyniki rywalizacji:

Klasa 1CL – 66 pkt /pierwsze miejsce/

Klasa 1DG – 63 pkt /drugie miejsce/

Klasa 1DM – 62 pkt /trzecie miejsce/

Pozostałe miejsca:

Klasa 1AL 55 pkt

Klasa 1LC 55 pkt

Klasa 1AI 45 pkt

Imprezę przygotowali członkowie Samorządu Uczniowskiego

Wszystkim, którzy pomogli zorganizować otrzęsiny oraz uczestnikom bardzo dziękujemy.

 ORGANIZATORZY

 Oprac.: mgr J.Czerwiec

Opublikowano w dniu: 2.11.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 2.11.2017 r.

Czytany 2315 razy

Media