ZST Mielec
Slider

AFS Polska

W ramach współpracy Zespołu Szkół Technicznych z międzynarodowym programem wymiany uczniów AFS Polska, członkowie programu odwiedzą nasze miasto oraz szkołę podczas Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych odbywającego się w naszej szkole 23 listopada. Goście z takich krajów jak Stany Zjednoczone, Tajlandii, Meksyku, Włoch oraz Turcji z chęcią przybliżą Wam swoje kraje oraz doświadczenia z pobytu w Polsce.

W związku z tym wydarzeniem poszukujemy również wolontariuszy, którzy byliby chętni spędzić z naszymi gośćmi popołudnie oraz ugościć poszczególnych odwiedzających w swoich domach na jeden dzień.

Szczegółowych informacji udzieli pani Diana Augustyńska, sala 308 C.

Opublikowano w dniu: 15.11.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 16.11.2017 r.

Czytany 636 razy

Galeria

View the embedded image gallery online at:
http://zstmielec.pl/item/529-afs-polska#sigProGalleria9478c8f783