ZST Mielec
Slider

„Odkryj swój talent” - ZST zaprasza na Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

W dniach 20-24 listopada 2017 w Europie obchodzony będzie Tydzień Umiejętności Zawodowych. Celem akcji pod hasłem „Odkryj swój talent” jest podniesienie atrakcyjności i poprawa wizerunku kształcenia i szkoleń zawodowych w Europie. W ramach tej inicjatywy Komisji Europejskiej w całej Europie odbędzie się szereg wydarzeń na szczeblu międzynarodowym, krajowym i lokalnym, w czasie których instytucje o podobnym profilu będą miały sposobność do nawiązania kontaktów i wspólnego działania na rzecz rozwoju kompetencji zawodowych.

Zespół Szkół Technicznych w Mielcu postanowił przyłączyć się do tej akcji. Główne wydarzenie Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych odbędzie się 23 listopada 2017 roku w auli ZST.

Właśnie wtedy uczniowie trzecich klas gimnazjów z terenu powiatu mieleckiego (w dwóch turach: godz. 9.00 i 11.00) będą mieli niepowtarzalną okazję poznać ofertę edukacyjną ZST oraz współpracujących ze szkołą firm i w praktyczny sposób (poprzez samodzielne wykonywanie rozmaitych zadań) poznać wybrany przez siebie kierunek i zawód.

Patronat Honorowy nad tym przedsięwzięciem objął Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej szkoły w tym dniu.

Opracowała: mgr Marzena Kasprzyk

Opublikowano w dniu: 16.11.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 16.11.2017 r.

 

Czytany 733 razy