ZST Mielec
Slider

Szkolny konkurs leksykalny z języka angielskiego

20 listopada 2017 r. w ZST odbyły się równocześnie 2 konkursy leksykalne z języka angielskiego zawodowego „Mechanics” i „Cooking”. W konkursach wzięło udział łącznie 34 uczniów klas technikum branży mechanicznej oraz gastronomicznej.

Konkursy te przeprowadzono w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych - odkryj swój talent!” (20-24 listopada br.), inicjatywy, której celem jest promocja kształcenia i szkoleń zawodowych oraz podniesienie ich atrakcyjności.

Wśród uczestników wyłoniono następujące talenty:

„Mechanics”

Michał Kisiel (3BM) - 1 miejsce

Patryk Krawiec (3BM) – 2 miejsce

Dariusz Jurek (3BM) – 3 miejsce

Konrad Kozioł (3BM) – wyróżnienie

„Cooking”

Roksana Popowicz (3DG) i Arkadiusz Jabłoński (3DG) – 1 miejsce

Dominika Mądra (3DG) – 2 miejsce

Hubert Michułka (3DG) - 3 miejsce

5 grudnia wicedyrektor ZST, mgr inż. Aleksander Buczek wręczył uczestnikom dyplomy oraz nagrody książkowe.

Zakup nagród sfinansowano ze środków na realizację projektu „Wiedza i doświadczenie – tak osiągnę sukces!” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).

Konkurs zorganizowała mgr Anna Olechowska.

Opracowała: mgr Anna Olechowska

Opublikowano w dniu: 13.12.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 13.12.2017 r.

Czytany 1247 razy