ZST Mielec
Slider

„NAKARM FUTRZAKA”

W grudniu na terenie Zespołu Szkół Technicznych odbyła się akcja charytatywna pod hasłem „NAKARM FUTRZAKA”. Jej celem było wsparcie schroniska dla zwierząt oraz rozwijanie w młodzieży empatii i wrażliwości na losy tych bezbronnych istot. Już dziś z radością i dumą informujemy, że założenia organizatorów zostały w stu procentach zrealizowane. Dzięki całej społeczności ZST zwierzakom będzie z pewnością łatwiej przetrwać zimę. Za zgromadzone podczas zbiórki pieniężnej fundusze zakupiono ponad 140 kilogramów karmy dla psów i kotów. Dary rzeczowe w postaci ciepłych koców i pluszaków z pewnością umilą podopiecznym schroniska ten zimowy czas.

Organizatorki przedsięwzięcia, panie: A. Olechowska, K. Wrażeń, J. Wróblewska-Kapusta i M. Kasprzyk, dziękują wszystkim zaangażowanym za pomoc i okazane serce.

Opracowała : J. Wróblewska-Kapusta\

Opublikowano w dniu: 21.12.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 21.12.2017 r.

Czytany 739 razy

Galeria