ZST Mielec
Slider

Najładniejsza choinka – konkurs międzyszkolny

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się konkurs, polegający na najładniejszym udekorowaniu szkolnych choinek. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego przystroili choinkę w segmencie A, Technikum Nr 3 w segmencie B, Zasadniczej Szkoły Zawodowej w segmencie C. W dniu 15 grudnia 2017 roku komisja w składzie wicedyrektor, kierownik gospodarczy i trzech uczniów – po jednym z każdej szkoły, oceniło wykonaną przez uczniów dekorację choinek i wyłoniło zwycięzcę.

Najładniej ubrali choinkę uczniowie z Technikum Nr 3.

Najpiękniejsze drzewko znajduje się w segmencie B.

Gratulujemy.

Technikum otrzyma jeden dzień wolny od pytania na początku drugiego semestru w terminie wybranym przez samorząd technikum. Dzień ten zostanie ogłoszony przez radiowęzeł z tygodniowym wyprzedzeniem.

Dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie.

Oprac.: mgr J. Czerwiec

Opublikowano w dniu: 21.12.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 21.12.2017 r.

Czytany 1486 razy