ZST Mielec
Slider

Wyniki konkursu na plakat promujący Irlandię

W związku z udziałem uczniów naszej szkoły w projekcie pt. „Wiedza i doświadczenie – tak osiągnę sukces!” i wyjazdem pierwszej grupy praktykantów do Irlandii oraz dniem Św. Patryka - patrona Irlandii (17 marca) w naszej szkole zorganizowany został konkurs na plakat promujący Irlandię.

Prace mogły być wykonane dowolną techniką (format A1/A2), w parach lub indywidualnie i powinny zawierać opisy po angielsku.

W poniedziałek 09 kwietnia miało miejsce uroczyste rozdanie nagród.

Zwycięzcami konkursu zostali:

1 miejsce – Roksana Popowicz, 3DG

2 miejsce – Sebastian Kiełbasa i Norbert Sasor, 1DM

3 miejsce – Konrad Małek, 1DM

Dyplomy i nagrody książkowe zwycięzcom wręczył wicedyrektor ZST, mgr inż. Aleksander Buczek.

Zakup nagród sfinansowano ze środków na realizację projektu „Wiedza i doświadczenie – tak osiągnę sukces!” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).

Konkurs zorganizowała mgr Anna Olechowska.

Opublikowano w dniu: 15.04.2018 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 13.04.2018 r.

Czytany 680 razy