ZST Mielec
Slider

3. Gimnazjalna Olimpiada Języka Angielskiego w ZST

W ramach Dnia Otwartego Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu w dniu 24 kwietnia 2018 roku odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród laureatom oraz wyróżnionym gimnazjalistom z powiatu mieleckiego, którzy rywalizowali w III Gimnazjalnej Olimpiadzie Języka Angielskiego. Prestiżowy konkurs o zasięgu powiatowym pod patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego pana Zbigniewa Tymuły został zorganizowany w ramach 8. Gali Języka Angielskiego w ZST w Mielcu.

W tegorocznej edycji Olimpiady jury postanowiło przyznać tytuł laureata następującym uczniom: Kindze BYLICKIEJ (Gimnazjum nr 4 w Mielcu), Patrykowi RZEGOCKIEMU (Zespół Szkół w Przecławiu), Lidii PALUCH (Gimnazjum w Czerminie) oraz Patrycji RZESZUT (Gimnazjum w Pławie). Natomiast wyróżnienia otrzymali: Daria Polak (Gimnazjum w Czerminie) i Jakub Helowicz (Gimnazjum nr 1 w Mielcu).

Dyplomy oraz nagrody rzeczowe, ufundowane przez Starostę Powiatu Mieleckiego pana Zbigniewa Tymułę, wręczył dyrektor Zespołu Szkół Technicznych pan mgr inż. Mariusz Wojciechowski.

III Gimnazjalną Olimpiadę Języka Angielskiego pod nadzorem wicedyrektora ZST, pana mgra Bogdana Tomeckiego, zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele języka angielskiego w ZST w Mielcu: mgr Jagoda Wróblewska-Kapusta, mgr Monika Cibicka, mgr Przemysław Madej oraz dr Marek Paduch.

Gratulujemy zwycięzcom oraz ich opiekunom i zapraszamy w następnym roku!

Opublikowano w dniu: 6.05.2018 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 4.05.2018 r.

Czytany 706 razy