ZST Mielec
Slider

UROCZYSTE POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

27 kwietnia 2018 r. w auli ZST odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów III Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Nr 3.

W części oficjalnej akademii głos zabrał dyrektor ZST Mariusz Wojciechowski, który podziękował nauczycielom i uczniom za solidną pracę przez cały okres nauki, życząc jednocześnie „połamania pióra” na maturze i dalszych sukcesów w życiu osobistym.

Nagrody książkowe otrzymali uczniowie z najwyższą średnią ocen oraz finaliści konkursów przedmiotowych, uczniowie wyróżniający się w pracy samorządu ZST, zaangażowani w pierwszą pomoc, osiągający sukcesy w sporcie i działający w Szkolnym Kole Caritas.

Uroczystość umilił nam zespół muzyczny ZST, z którym po raz ostatni zaśpiewała Weronika Machnik (absolwentka III LO).

Oprawę artystyczną uroczystości przygotowały Arlena Gąsowska-Gil, Danuta Muszyńska i Anna Śliwińska.

Oprac.: mgr A.Śliwińska

Opublikowano w dniu: 14.05.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 14.05.2017 r.

Czytany 1030 razy