ZST Mielec
Slider

Kamil Hajduk z klasy 4AI w gronie 23 najlepszych Maturzystów z całej Polski z tytułem Finalisty Ogólnopolskiego Konkursu „Talent za Talent”

5 i 6 czerwca 2018 odbył się finał IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Talent za Talent" organizowanego przez Stowarzyszenie Cognitis w Warszawie.

Konkurs skierowany był do ciekawych i pełnych pasji uczniów, którzy wyróżniają się nie tylko wynikami w nauce, ale również: uczestnictwem w olimpiadach i konkursach, działalnością w samorządach, wolontariatach lub innych grupach, podejmują interesujące inicjatywy, czy też organizują wydarzenia.

Celem konkursu było – wynagrodzenie Maturzystów za talenty, które wykorzystują i rozwijają, a także za zaangażowanie w działalność na rzecz swojego otoczenia; promocja proaktywnych i przedsiębiorczych postaw wśród młodych ludzi oraz wzbogacenie ich doświadczenia poprzez warsztaty assessment centre z prestiżową firmą doradczą Deloitte, próbne rozmowy kwalifikacyjne, a także możliwość poznania rówieśników z całej Polski i nagrody rzeczowe.

Prestiż Konkursu “Talent za Talent” podnosi fakt, że został on objęty Patronatem Honorowym Ministra Edukacji Narodowej, Naczelnika Związku Harcerstwa Polskiego, a także wielu renomowanych uczelni w Polsce.

Gala Finałowa Konkursu odbyła się w MEN w Warszawie, podczas której finaliści wymieniali doświadczenia i prezentowali ważne dla nich cechy lidera.
Kamil Hajduk został zgłoszony do konkursu za swoją aktywność w Szkolnym Kole Caritas ZST i po rozwiązaniu zadań zleconych na etapie szkolnym zakwalifikowany do finału.

Opiekunem ucznia była Celina Szymańska.

Oprac.: mgr C.Szymańska

Opublikowano w dniu: 21.06.2018 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 20.06.2018 r.

Czytany 864 razy