ZST Mielec
Slider

Dzień Edukacji Narodowej 2018

W dniu 15 października 2018 roku Samorząd Uczniowski ZST przygotował akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego ślubowania klas pierwszych. Rotę ślubowania odczytał wicedyrektor szkoły mgr inż. Aleksander Buczek.

Na sztandar ślubowali:

Agnieszka Wójciak 1AL,

Anna Harla 1CL,

Jakub Gryga 1BM,

Oskar Żuczek 1BI,

Karolina Kłoda 1DG,

Michał Robak 1AI,

Hubert Durda 1DM,

Hubert Jasiński 1CM,

Mikołaj Madej 1 LC,

Marek Cichoń 1AZ,

Bartłomiej Olejarz 1BZ,

Michał Szczerba 1CZ,

Paulina Motyl 1DZ.

Po ślubowaniu wicedyrektor przypomniał znaczenie historyczne święta dla rozwoju edukacji w Polsce i złożył serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom, uczniom i pracownikom administracji i obsługi. Następnie życzenia uczniom, nauczycielom i dyrekcji złożyła pani Elżbieta Gołąbek – wizytator Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, która wizytowała naszą szkołę. Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie akademii serdecznie dziękujemy.

Organizatorzy

Oprac.: mgr J.Czerwiec

Opublikowano w dniu: 17.10.2018 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 17.10.2018 r.

Czytany 1197 razy

Media