ZST Mielec
Slider

Teatr anglojęzyczny Wild West w ZST

Dnia 24.10 2018 w auli szkolnej ZST odbyło się kolejne przedstawienie anglojęzycznego teatru Wild West z Krakowa, założonego przez Mike‘a Marcinowskiego i Piotra Malasińskiego, którzy promują naukę j. angielskiego poprzez teatr. Młodzież klas: 1AL, 2CL,3CL, 1AI, 2AI, 2DM miała okazję oglądnąć wartościową sztukę teatralną zatytułowaną „Double – cross dance”, która poruszała problem cyberprzemocy oraz przyjaźni pomiędzy dwojgiem młodych ludzi. Uczniowie mieli wyjątkową okazję uczestniczenia w „żywej” lekcji j. angielskiego. Doskonalili swoje umiejętności językowe i wzbogacali słownictwo słuchając aktorów posługujących się perfekcyjną wymową i intonacją.

Oprac.: mgr A. Latawiec

Opublikowano w dniu: 28.10.2018 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 26.10.2018 r.

Czytany 439 razy