ZST Mielec
Slider

43. Olimpiada Języka Angielskiego

W dniu 13 listopada 2018 roku w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu odbyła się 43. Olimpiada Języka Angielskiego (etap szkolny). Prestiżowy konkurs zgromadził 38 uczniów ZST z różnych typów szkół, którzy podjęli trud zmierzenia się z testem leksykalno-gramatycznym na zaawansowanym poziomie językowym.

Jak co roku, konkurs składał się z 8 typów ćwiczeń językowych, obejmujących zaawansowane struktury leksykalno-gramatyczne. Uczestnicy Olimpiady mieli 60 minut na rozwiązanie skomplikowanego testu z języka angielskiego, najtrudniejszego, jaki pisali do tej pory w swojej szkolnej karierze.

Oto „medalowa trójka ” konkursu:

1.CHUDZIK Zuzanna (4AI – op. mgr Małgorzata Buś) – 23 pkt./60 max

2.ZIOMEK Magdalena (2AL – op. dr Marek Paduch) – 19 pkt.

3.RZEŹNIK Dawid (3LM – op. mgr Agnieszka Słąba) – 18 pkt.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w prestiżowych zawodach za rok.

Konkurs zorganizowali, przeprowadzili i ocenili pod nadzorem wicedyrektora ZST, pana mgra Bogdana Tomeckiego, nauczyciele języka angielskiego: dr Marek Paduch, mgr Jagoda Wróblewska-Kapusta oraz mgr Monika Cibicka.

Opublikowano w dniu: 5.12.2018 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 3.12.2018 r.

Czytany 660 razy