ZST Mielec
Slider

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

W dniu 19 grudnia 2018 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie stypendium Prezesa Rady Ministrów RP dla najzdolniejszych uczniów z województwa podkarpackiego. Z naszej szkoły stypendium otrzymali Faustyna Tomecka uczennica klasy 2AL III LO oraz Kamil Duszkiewicz uczeń klasy 4LM Technik Mechanik Lotniczy, którzy na koniec roku szkolnego2017/2018 uzyskali najwyższą średnią ocen. W imieniu Premiera RP Mateusza Morawieckiego dyplomy wręczały: Wojewoda Podkarpacki p. Ewa Leniart oraz Podkarpacki Kurator Oświaty p. Małgorzata Rauch. Uroczystość uświetniły występy artystyczne uczniów z rzeszowskiej Szkoły Muzycznej nr 2 oraz z I LO w Rzeszowie. GRATULUJEMY i życzymy kolejnych sukcesów w nauce!

Czytany 939 razy