ZST Mielec
Slider

Uczniowie ZST z wizytą w świetlicy profilaktyczno-wychowawczej

Uczniowie klas 1AI i 3BM wraz z nauczycielkami mgr Anną Śliwińską, mgr Jolantą Wilk oraz mgr Agnieszką Żelasko odwiedzili podopiecznych ze świetlicy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci działającej przy ul. Chopina 8 w Mielcu. Podczas tego spotkania dzieci otrzymały paczki mikołajkowe, w których znalazły się m.in. słodycze, przybory szkolne, gry planszowe i inne upominki, o które wcześniej prosiły dzieci.

Dzięki hojności uczniów klas: 1AI, 1BM, 1CM, 1BZ, 2BM, 3MC, 1LC(1/2), 1DG(2/2), 3LM(1/2) oraz 3DM udało się zakupić prezenty dla 34 dzieci.

Organizatorki dziękują wszystkim, którzy wsparli to przedsięwzięcie i pomogli spełnić małe marzenia dzieci.

Akcję zainicjowały i przeprowadziły nauczycielki: mgr Anna Śliwińska, mgr Jolanta Wilk oraz mgr Agnieszka Żelasko.

 Oprac. A. Żelasko

Czytany 866 razy