ZST Mielec
Slider

Klasa 1 DG w firmie INTERPHONE

W piątek 6 listopada klasa 1 DG wybrała się na wycieczkę do firmy Interphone, specjalizującej się w produkcji sprzętu telekomunikacyjnego do transmisji danych. Wycieczka została zorganizowana przez mgr Dianę Augustyńską.

Młodzież ZST miała okazję poznać etapy produkcji sprzętu elektronicznego powszechnego użytku oraz innowacyjnego sprzętu telekomunikacyjnego do transmisji danych. Uczniowie, oprowadzani przez pana Marka Matykę, dowiedzieli się również, jak ważne jest przestrzeganie norm i reguł w środowisku pracy, dbanie o czystość stanowiska pracy oraz czym są wysoka kultura techniczna i kultura osobista. Zarówno uczniowie, jak również opiekunowie- mgr Monika Cibicka oraz mgr Diana Augustyńska, byli pod wrażeniem wykorzystywania nowoczesnych maszyn produkcyjnych oraz innowacyjnych technologii. Wycieczka do lokalnej firmy była niecodziennym przeżyciem. Kulturalna atmosfera oraz ciekawe fakty wpisują się w niebywały bagaż nowych doświadczeń zdobywanych nie tylko w szkole, ale również w środowisku lokalnym.

Oprac.: mgr D. Augustyńska

Opublikowano w dniu: 19.11.2015 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 19.11.2015 r.

 

Czytany 1183 razy