ZST Mielec
Slider

45. Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

Zwieńczeniem zmagań językowych w Zespole Szkół Technicznych  w Mielcu w roku kalendarzowym Anno Domini 2020 była 45. Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego (etap szkolny). Prestiżowy konkurs zgromadził uczniów ZST z różnych typów szkół, którzy podjęli trud zmierzenia się z zestawem skomplikowanych zadań leksykalno-gramatycznych na zaawansowanym poziomie językowym.

Konkurs składał się tym razem z 6. typów ćwiczeń językowych, obejmujących zaawansowane słownictwo, struktury gramatyczne oraz tłumaczenia bilingwalne. Z powodu pandemii koronawirusa, tegoroczna edycja została przeprowadzona zdalnie.

Oto „czołowa siódemka” :

1-2. Świątek Jakub (4BI)

1-2.Weryński Mateusz (4BI)

3. Stefaniak Carlos (2AMp)

4.

5. Lonczak Łukasz (4AI)

6. Radłowska Kinga (3AL)

7. Gręda Maciej (2AMp)

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w zawodach za rok.

Konkurs zorganizowali, przeprowadzili i ocenili nauczyciele języka angielskiego:

mgr Monika Cibicka, mgr Jagoda Wróblewska-Kapusta oraz dr Marek Paduch.

Czytany 638 razy