ZST Mielec
Slider

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 13 stycznia 2021r. odszedł od nas na zawsze w wieku 89 lat nasz Kolega, emerytowany nauczyciel praktycznej nauki zawodu w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu.

Ś. P. Stanisław Cierpiał

W zmarłym tracimy oddanego bez reszty  pracy pedagogicznej nauczyciela, uczynnego i życzliwego  Kolegę.

Wyprowadzenie ciała z Domu Pogrzebowego „EDEN” nastąpi w dniu 16 stycznia 2021r. (sobota) o godzinie 11:15 do Kościoła  pw. MBNP (Osiedle). Msza Święta Pogrzebowa odprawiona zostanie o godz. 11:30.  Po nabożeństwie żałobnym nastąpi odprowadzenie Ciała na  Cmentarz Komunalny w Mielcu.

O czym zawiadamiają pogrążeni w smutku

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji
 i Obsługi, Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu

Czytany 617 razy