ZST Mielec
Slider

Uwolnij książki!

Wolne lektury  www.wolnelektury.pl  to darmowe pliki do czytania i słuchania dostępne dla każdego. Do i tak bogatej wirtualnej biblioteki trafiło właśnie 70 kolejnych książek, które możecie pobrać na własny użytek czy też podzielić się z innymi. Wśród najnowszych m.in.: Sklepy cynamonowe czy Mały Książę, dzieła Sienkiewicza, Conrada, Puszkina.

Na stronie biblioteki cyfrowej  www.polona.pl  można również bezpłatnie pobrać 70 nowych audiobooków. Wystarczy ze strony wybranego utworu kliknąć w ikonę „Pobierz”, widoczną w prawym górnym rogu i wybrać audiobook w formacie MPEG.

Poniżej prezentujemy pełną listę książek i audiobooków:

Wybrano utwory, które dotychczas nie były dostępne w postaci audiobooka. Wśród propozycji klasyka literatury polskiej, książki dla najmłodszych, lektury szkolne oraz utwory polskich i zagranicznych pisarzy (Antoine de Saint-Exupéry, Jules Verne, George Gordon Byron, Charles Dickens).

Czytajcie, słuchajcie, cieszcie się słowem!

Oprac.: nauczyciele bibliotekarze

Czytany 382 razy