ZST Mielec
Slider

Święty Mikołaj w ZST

Zgodnie z tradycją na początku grudnia naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Przybył z dalekiej Laponii, by nagrodzić grzecznych uczniów. Z workiem pełnym „prezentów” przeszedł po klasach, a tym, którzy na to zasłużyli, rozdawał łakocie. Nie zapomniał też o „grzecznych” nauczycielach oraz pracownikach administracji
i obsługi.

 

Mikołajki w szkole to nie tylko okazja do rozluźnienia atmosfery podczas lekcji, to także szansa, by poprawić nastrój sobie i innym. Chcąc przywołać magiczną atmosferę świąt, na forum szkoły 4 grudnia 2015 roku Samorząd Uczniowski zorganizował akcję „Czapka Mikołaja zwalnia od pytania”. Jak było, zobaczcie na zdjęciach.

Dziękujemy Święty Mikołaju. Do zobaczenia w następnym roku!

Oprac.: mgr J. Czerwiec

 

Opublikowano w dniu: 15.12.2015 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 15.12.2015 r.