ZST Mielec
Slider

”Nie żyjemy, aby umierać …
ale umieramy, aby żyć wiecznie”
M. Buchberger

 

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 22 maja 2021r. odszedł od nas na zawsze w wieku 85 lat długoletni dyrektor  Zespołu Szkół  Technicznych w Mielcu. Odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej, Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Srebrnym Krzyżem Zasługi, Odznaką Zasłużony Pracownik WSK”PZL-Mielec”, Nagrodzony Nagrodami  Ministra Edukacji i  Kuratora Oświaty.

Ś. P. mgr inż. Marian Bąk

 

W zmarłym tracimy oddanego bez reszty  pracy pedagogicznej: nauczyciela, dyrektora;
niezwykle uczynnego i życzliwego Człowieka.


Wyprowadzenie ciała z Domu Pogrzebowego „EDEN” nastąpi w dniu 26 maja 2021r. (środa) o godzinie 13:45 do Bazyliki Mniejszej pw. Św. Mateusza. Msza Święta Pogrzebowa odprawiona zostanie o godz. 14:00. Po nabożeństwie żałobnym nastąpi odprowadzenie Ciała na Cmentarz Parafialny w Mielcu.

O czym zawiadamiają pogrążeni w smutku
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji
i Obsługi, Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu

Czytany 592 razy