ZST Mielec
Slider

Szkolenie w KUKA College Tychy

W dniach 7 - 10 września 2021 r. w KUKA College w Tychach odbywało się szkolenie EDU dla studentów, uczniów i nauczycieli obejmujące zajęcia z zakresu programowania i obsługi robotów.

Dzięki wieloletniej współpracy CKPiDN w Mielcu z firmą KUKA trzech uczniów klasy 2AR – Kacper Brunecki, Karol Juda i Bartłomiej Wilk – miało okazję uczestniczyć w tym szkoleniu. Uczniowie pod opieką nauczycieli – Tomasza Borowca (CKPiDN), Przemysława Madeja (ZST), Sylwestra Paterka (CKPiDN) oraz Mariusza Wojciechowskiego (CKPiDN, ZST) - mieli okazję uczyć się programowania i obsługi robotów w warunkach przemysłowych.

KUKA College to dział w firmie KUKA, który zajmuje się organizowaniem szkoleń z zakresu programowania, serwisów elektrycznych i mechanicznych robotów przemysłowych firmy KUKA. Szkolenia prowadzą certyfikowani trenerzy.

Czytany 266 razy