ZST Mielec
Slider

ESCAPE ROOM W SZKOLE?

TAK, TO MOŻLIWE!

Z okazja Europejskiego Dnia Języków, który przypada na 26 września zapraszamy Was na 2 odsłony JĘZYKOWYCH ESCAPE ROOMów!

Myślisz, że wiesz wiele z języka angielskiego a logiczne i językowe zagadki nie są Ci straszne? Sprawdź się w tajemniczym pokoju MATURA NIGHTMARE i zweryfikuj swoją wiedzę!

A może preferujesz język niemiecki? Co byś zrobił gdybyś utknął na lotnisku a jedyną szansą na wydostanie się byłoby wykonanie 5 misji na ostatni lot do Polski?

Co musisz zrobić?

W niedzielę 26 września śledzić stronę ZST na facebooku i systematycznie będziemy dodawać linki do kliknięcia w poszczególny pokój zagadek językowych!

Nagrodę – zwolnienie od pytania w dowolnym dniu z języka angielskiego i niemieckiego zdobędzie ta osoba, która jako PIERWSZA UKOŃCZY dany ESCAPE ROOM, a końcowy KOD prześle na skrzynkę facebooka ZST.

WSKAZÓWKI:

Escape room powstał przy pomocy aplikacji Genially, która najlepiej działa na komputerze w przeglądarce Chrome. Nie polecamy korzystania z telefonów, gdyż niektóre elementy są niewidoczne, a funkcjonalności nieaktywne. To cecha tej aplikacji i nie mamy na nią wpływu.

Podczas przechodzenia poszczególnych etapów skup się na elementach interaktywnych.
Jeśli coś miga, porusza się, nagle wyłania, to na pewno jest ważne i będzie potrzebne do wykonania zadania. Przed przejściem do kolejnego slajdu najedź myszką na poszczególne elementy, może się okazać, że któryś skrywa ukrytą wskazówkę. Z pewnością przyda się kartka i długopis, żeby notować poszczególne hasła.

A MOŻE ESCAPE ROOM NA ŻYWO W SZKOLE?

TAK! To również się dzieje! 2 wybrane losowo klasy doświadczą na własnej skórze jak to będzie wydostać się z lekcji! Tylko umiejętności językowe, spryt i logiczne myślenie może Wam pomóc.

Uważajcie na przebiegłe nauczycielki języków obcych, które już czyhają na Was w piątek 24 września, aby zadać Wam parę zagadek!

Organizatorki inicjatywy ESCAPE ROOM w szkole:

Diana Augustyńska

Agnieszka Hryniszyn

Czytany 290 razy