ZST Mielec
Slider

„Jesteśmy nieśmiertelni tam, gdzie kochamy”

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 2 października 2021r. odeszła od nas na zawsze w wieku 76 lat nasza Koleżanka, emerytowana nauczycielka  Zespołu Szkół  Technicznych w Mielcu. Odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi, Odznaką Zasłużony Pracownik „WSK-PZL Mielec”, Brązową Odznaką FKS oraz nagrodzona licznymi Nagrodami Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych

Ś. P. mgr Maria Zubrzycka

W zmarłej tracimy oddaną pracy pedagogicznej Nauczycielkę, uczynną  i życzliwą  Koleżankę.

Wyprowadzenie ciała z Domu Pogrzebowego „EDEN” nastąpi w dniu 5 października 2021r. (wtorek) o godzinie 9:40 do Kościoła  pw. MBNP (Osiedle). Msza Święta Pogrzebowa odprawiona zostanie o godz. 10:00.  Po nabożeństwie żałobnym nastąpi odprowadzenie Ciała na  Cmentarz Komunalny w Mielcu.

O czym zawiadamiają pogrążeni w smutku
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji
i Obsługi oraz uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu

Czytany 290 razy