ZST Mielec
Slider

”Nie żyjemy, aby umierać…
 ale umieramy, aby żyć wiecznie”
M. Buchberger    
           

Z  głębokim  żalem  i  smutkiem  zawiadamiamy,  że 6 października  2021r. odeszła od nas na zawsze w wieku 88 lat emerytowana Nauczycielka Zespołu Szkół  Technicznych w Mielcu. Odznaczona licznymi odznaczeniami między innymi: Złotym i  Srebrnym  Krzyżem Zasługi, Honorową Odznaką WSK Mielec, Odznaką Zasłużony dla WSK ”PZL-Mielec”, Odznaką Zasłużony dla Województwa Rzeszowskiego,  Odznaką Racjonalizator Produkcji.  Nagrodzona licznymi  Nagrodami Ministra Oświaty i Wychowania, Kuratora Oświaty i Wychowania  oraz Nagrodami Dyrektora ZST

Ś. P. mgr inż. Maria Bożek

W zmarłej tracimy oddaną pracy pedagogicznej  nauczycielkę, wychowawczynię młodzieży, uczynnego  i  życzliwego Człowieka.

Wyprowadzenie ciała z Domu Pogrzebowego „Charon” nastąpi w dniu 9 października 2021r. (sobota) do Bazyliki Mniejszej pw. Św. Mateusza. Msza Święta Pogrzebowa odprawiona zostanie o godz. 11:00.   Po nabożeństwie żałobnym nastąpi odprowadzenie Ciała na  Cmentarz Parafialny w Mielcu.

 

O czym zawiadamiają pogrążeni w smutku
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji
i Obsługi oraz Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu

Czytany 234 razy

Galeria

View the embedded image gallery online at:
https://zstmielec.pl/item/1102-maria-bozek#sigProGalleriaa0edaae7ac