ZST Mielec
Slider

TARGI OBRÓBKI METALI – KIELCE

W dniu 19 października 2021r uczniowie klas 3MIG, 3BMp i 3CMg, Technikum NR 3 wzięli udział w Międzynarodowych Targach Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL odbywających się w Centrum Targowym w Kielcach. Podczas zwiedzania stoisk wystawowych, prowadzeniu rozmów z przedstawicielami wielu firm z branży metalowej, uczniowie zapoznali się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie obrabiarek konwencjonalnych jak i CNC. Uczestniczyli w pokazach i prezentacjach pracy tych obrabiarek oraz obrabiarek do cięcia, wycinania i spawania plazmowego, laserowego i strumieniowego.

Bardziej przedsiębiorczy przywieźli ze sobą pamiątkowe gadżety z metalu, które powstały w czasie zwiedzania Targów. Wszyscy uczestnicy wrócili uśmiechnięci i zadowoleni i z ochotą odwiedzą ponownie targi w przyszłym roku. Wspólny wyjazd uczniów zorganizowali i cały czas im towarzyszyli nauczyciele: Chmaj Zdzisław i Kotarba Janusz. W załączeniu filmik z pobytu na targach ,który wykonali  uczniowie kl. 3CMg – Adrian Klimczak i Mateusz Przebięda.

Opracował: J. Kotarba

Czytany 122 razy

Media