ZST Mielec
Slider

Konkurs walentynkowy

Biblioteka ZST zaprasza młodzież do udziału w konkursie literacko – plastycznym na temat: WALENTYNKA DLA BOHATERA KSIĄŻKOWEGO.

Stwórz – zredaguj, narysuj, namaluj walentynkę dla ulubionego bohatera literackiego. Posłuż się prozą lub wierszem, wybierz dowolną technikę plastyczną.

Podpisaną kartkę złóż w bibliotece lub wyślij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dn. 14.02.2022 r. Za najciekawsze prace przewidujemy nagrody rzeczowe.

Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej oraz w szkolnej bibliotece.

Zapraszamy!

Regulamin

Celem konkursu jest rozwijanie kreatywności młodzieży i promocja czytelnictwa. Kartki walentynkowe (w formie tradycyjnej lub elektronicznej) z życzeniami prozą lub wierszem dla bohatera literackiego mogą być połączeniem (w dowolnych proporcjach) słowa i obrazu. Z treści powinno wynikać, kto jest adresatem walentynki.

Uczestnik konkursu może dostarczyć maksymalnie 3 prace (podpisane imieniem i nazwiskiem z wyszczególnieniem szkoły i klasy). Oceniana będzie pomysłowość, wrażenie estetyczne, wysiłek włożony w przygotowanie walentynki. Autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni. Prace należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć w bibliotece.