ZST Mielec
Slider

Rekrutacja do projektu ,,ZST w Mielcu kształci po europejsku’’.

Rozpoczynamy rekrutację do projektu ,,ZST w Mielcu kształci po europejsku’’.
Adresatami projektu są uczniowie klasy 2Al i 3Alp Liceum Ogólnokształcącego Nr 3 Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu profil językowo-turystyczny. Wyjadą oni na 13-dniowy staż do Grecji. Odbędzie się on od 03.04.2022r. Grupa będzie liczyć 17 osób.


Wyjazd ten będzie finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów’’. Kwota przyznanego dofinansowania wynosi 250 000 PLN.
Uczestnicy projektu będą mieć opłacony cały wyjazd: zapewniamy bezpłatny transport, zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem, ubezpieczenie na czas pobytu i podróży, kieszonkowe, a także ciekawy program kulturalny.
Przed wyjazdem uczniowie wezmą udział w specjalnym programie zajęć przygotowujących ich do wyjazdu, na który składać się będą: m.in.: kurs języka angielskiego branżowego, warsztaty kulturowe, warsztaty komputerowe czy z kompetencji społecznych.
Szczegóły rekrutacji:
Zapoznaj się z zamieszczonym poniżej „Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie” i w terminie do 10.03.2021. złóż u koordynatorki projektu (mgr inż. Magdaleny Winiarz) komplet dokumentów (sala G2).
W razie pytań służę pomocą.

Wszystkie informacje o projekcie będą zamieszczane w zakładce:

https://zstmielec.pl/index.php?option=com_k2&view=itemlist&layout=category&task=category&id=27

Zapraszamy do udziału!