ZST Mielec
Slider

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

Dnia 29 kwietnia 2022 r. pożegnaliśmy absolwentów liceum oraz technikum ZST. Uroczystości oficjalne odbyły się w auli szkolnej o godzinie 9.00 oraz 10.30. Po odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego głos zabrał Dyrektor szkoły mgr Arkadiusz Gałkowski oraz Wicestarosta Powiatu Mieleckiego mgr Andrzej Bryła. Młodzież uświetniła tę uroczystość krótkim programem artystycznym, a przewodnicząca szkoły złożyła życzenia pomyślności z okazji zbliżających się egzaminów maturalnych oraz życzyła dobrych wyborów dalszej drogi życiowej. Pod koniec spotkania wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy oraz świadectwa ukończenia szkoły, a następnie w salach odbyły się ostatnie lekcje wychowawcze i rozdanie pozostałych świadectw.

Akademię przygotowali uczniowie: Aleksandra Kardyś, Weronika Mazur, Julita Małaszewicz, Bartłomiej Dudzik, Karol Kończyk, Karolina Cichoń, Wiktoria Kawa, Kamil Greczkowski oraz Dawid Hinzmann  pod opieką uczących: mgr Anny Latawiec, mgr Anny Olechowskiej, mgr Katarzyny Misiak oraz mgr Katarzyny Wrażeń.

Nad oprawą techniczną czuwali mgr Henryk Golba i mgr Łukasz Kozioł, a zdjęcia wykonały mgr Anna Dymek oraz mgr Katarzyna Wrażeń.

Życzymy naszym Maturzystom powodzenia na egzaminach maturalnych.

Oprac.: mgr K. Wrażeń