ZST Mielec
Slider

Finału konkursu CyberSkiller Challenge Poland Edycja III

Sebastian Golba, Mariusz Jacek, uczniowie klasy 4BIp, jako reprezentanci Zespół Szkół Technicznych w Mielcu - Technikum Nr 3 znaleźli się w gronie 28 drużyn, które wezmą udział w Wielkim Finale konkursu i powalczą o Złote Indeksy Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Awans do Wielkiego Finału to niemałe osiągnięcie. Oznacza to, że nasi uczniowie mogą być przyszłymi ekspertami z dziedziny cyberbezpieczeństwa!

Teraz nadszedł czas na przygotowania do Wielkiego Finału! Wielki Finał III Edycji Konkursu CyberSkiller Challenge Poland odbędzie się 25.05.2023r. Uczniowie przygotowują się do niego pod opieką nauczyciela Pawła Skowrona. Uczestnicy Wielkiego Finału zmierzą się z zadaniami z takich kategorii jak: Systemy Operacyjne (Linux, Windows), Bezpieczeństwo Sieci Komputerowych, Kryptografia Stosowana, Bezpieczne Programowanie czy Bezpieczeństwo Aplikacji WWW.

Gratulujemy awansu do Wielkiego Finału konkursu CyberSkiller Challenge Poland Edycja III i życzymy w nim powodzenia!!!

Oprac. Paweł Skowron