ZST Mielec
Slider

KONKURS HISTORYCZNY KLAS PIERWSZYCH

8 marca 2016 roku odbył się w naszej szkole finał trzystopniowego konkursu historycznego „Polska w okresie międzywojennym” zorganizowanego dla klas pierwszych ZST. W finale wzięło udział trzynastu uczestników, którzy zmierzyli się z pytaniami przygotowanymi na podstawie podręcznika „Ciekawi Świata” obowiązującego w klasach pierwszych.

 

Po ocenieniu prac konkursowych wyłoniono zwycięzcę, którym okazał się Emanuel Chruściel uczeń klasy 1AL, którego nauczycielem historii jest mgr Bogdan Tomecki. Zwycięzcy i pozostałym uczestnikom finału nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wręczył wicedyrektor ZST mgr Bogdan Tomecki. Organizatorem konkursu był mgr Józef Czerwiec, nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie.

Opracował: mgr Józef Czerwiec

 

Opublikowano w dniu: 11.03.2016 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 11.03.2016 r.