ZST Mielec
Slider

„Moja, Twoja, Nasza – Biblioteka”

Z okazji trwającego Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, odbywającego się w tym roku pod hasłem „Moja, Twoja, Nasza”, Biblioteka Szkolna ZST ogłasza ogólnoszkolny konkurs.

Serdecznie zapraszamy uczniów wszystkich typów szkół ZST do wzięcia udziału w konkursie „Mielec – Moja Mała Ojczyzna”, którego celem jest upowszechnianie fotografii jako dziedziny sztuki, zachęcenie uczestników do zatrzymania w kadrze piękna ziemi mieleckiej oraz pozyskanie materiału fotograficznego dokumentującego życie naszej „małej ojczyzny” w różnych jego przejawach.

Konkurs polega na przygotowaniu pracy w formie zdjęcia (serii zdjęć) lub prezentacji multimedialnej przedstawiających „małą ojczyznę”.

Uczestnik może zgłosić dowolną liczbę zdjęć, które muszą dotyczyć powiatu mieleckiego oraz które muszą być jego własnością. Oczekujemy na zdjęcia ukazujące własną kreatywność i twórczą interpretację tematu. Fotografie mogą przedstawiać obiekty architektoniczne, zabytki, obiekty sakralne, ciekawe miejsca, itp.

Dopuszcza się prace w obróbce cyfrowej. Fotografie należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 30 V 2023 r.

Na zwycięzców czekają nagrody! Serdecznie zapraszamy!