ZST Mielec
Slider

Szkolna Halowa Liga Piłki Nożnej ZST Mielec 2016

Począwszy od listopada w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych odbywały się rozgrywki ,,Szkolnej Halowej Ligi Piłki Nożnej”. W tegorocznej edycji brało udział czternaście drużyn, które podzielone zostały na dwie grupy. System rozgrywek polegał na rozegraniu meczów w grupach systemem „każdy z każdym”.

 

GRUPA1   GRUPA2
4AM
3DM
2BI
2AZ
2AI
1AI
1BZ
  3BI
3CL
2AM
2EM
2CZ
1BI
1LM

Wyniki meczów grupowych:

Do dalszej fazy rozgrywek awansowały 3 najlepsze drużyny z każdej z grup, tworząc grupę mistrzowską. System rozgrywek polegał na rozegraniu meczów „każdy z każdym” z zaliczeniem pojedynków z poprzedniej fazy turnieju.

GRUPA MISTRZOWSKA WYNIKI:

Trzecie miejsce zajęła klasa 3DM, natomiast do ścisłego finału awansowały dwie najlepsze drużyny grupy mistrzowskiej, tj. klasa 4AM i 3BI. Zespoły te spotkają się w meczu finałowym, który odbędzie się podczas Dni Otwartych, 1 kwietnia o godzinie 10.30 w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych. Zapraszamy!

Po zakończeniu spotkania odbędzie się uroczyste wręczenie medali i pucharów dla trzech najlepszych drużyn turnieju.

Oprac.: mgr M.Woźniak

 

Opublikowano w dniu: 31.03.2016 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 31.03.2016 r.

Czytany 2988 razy