ZST Mielec
Slider

W dniu 28.05.2024r. uczennice należące do kółka psychologicznego  wraz z paniami Mileną Soboń i Dianą Tomza udały się na wycieczkę. Pierwszym odwiedzonym miejscem było Przedszkole Miejskie nr 8 „Artystyczna Ósemeczka.  „Dlaczego warto mieć przyjaciół? Co sprawia że jesteśmy wyjątkowi? Co zrobić, gdy inni nie chcą się z nami bawić”? Na te i inne pytania odpowiadały przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Mielcu. Wizyta była niezwykła, ponieważ dziewczyny  zapoznały przedszkolaków z bajką terapeutyczną: „Czy chcesz być w naszej paczce”.

Dziękujemy dzieciom za mądre refleksje oraz za zaangażowanie  i pełne skupienia słuchanie bajki a Pani Lidii Kolb za wspaniałe przyjęcie w murach przedszkola. Do zobaczenia podczas kolejnej podróży z bajką.

Kolejnym miejscem, do którego udałyśmy się była Biblioteka Pedagogiczna w Mielcu. Panie bibliotekarki zapoznały nas z katalogiem Biblioteki, sposobami wyszukania książek oraz  nowościami wydawniczymi z zakresu psychologii. Wiemy, że książka ma moc.

Dziękujemy pracownikom Biblioteki Pedagogicznej w Mielcu za zorganizowanie spotkania, za udostępnienie ciekawych książek, wprowadzenie do świata cyfrowego Biblioteki.

Opiekunami kółka psychologicznego są panie Milena Soboń i Diana Tomza.