ZST Mielec
Slider

Wojciech Mroczka uczeń klasy 1 CL - zwycięzcą konkursu inicjatyw kulturalnych pt. “Miasto Młodych - minigranty dla dużej kultury”.

Z radością informujemy, iż uczeń naszej szkoły Wojciech Mroczka z klasy 1 CL został zwycięzcą konkursu inicjatyw kulturalnych pt. Miasto Młodych- minigranty dla dużej kultury” organizowanym przez Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu.

Projekt Wojciecha Mroczki pt. “Kultura na talerzu” jest jego autorskim pomysłem, gdzie odpowiada na potrzeby określonej grupy odbiorców, która ma szanse na wzmocnienie relacji między młodzieżą, a Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. Jury konkursu postanowiło przeznaczyć na ten cel pięć tysięcy złotych, a zrealizowany będzie w dniach 13 i 14 czerwca 2024 r. w ZST Mielec.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała: Barbara Krawiec