ZST Mielec
Slider

ZST z tytułem „Szkoła zawodowa najwyższej jakości”

Miło nam poinformować, że praktyka zawodowa pt. „Wiedza teoretyczna nie jest wszystkim - ucz się i pracuj na poziomie europejskim!” zgłoszona przez Zespół Szkół Technicznych do I edycji konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości” została zakwalifikowana jako dobra praktyka w zakresie zapewniania jakości w kształceniu i szkoleniu zawodowym.

 

Konkurs ogłosiły w marcu 2016 roku Fundacja „Fundusz Współpracy” i Mazowieckie Kuratorium Oświaty. Jest on elementem projektu „Europejskie rozwiązania w zapewnieniu jakości” realizowanego przez Fundację „Fundusz Współpracy” wspólnie z partnerami z Wielkiej Brytanii, Słowenii i Estonii w ramach programu ERASMUS+.

Uroczysta gala, podczas której nasza szkoła otrzyma tytuł „Szkoły zawodowej najwyższej jakości” odbędzie się 3 czerwca 2016 roku w Warszawie.

Opracowała: mgr Marzena Kasprzyk

 

Opublikowano w dniu: 4.05.2016 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 4.05.2016 r.