ZST Mielec
Slider

ZST wyróżniony tytułem „Szkoła zawodowa najwyższej jakości”

Praktyka zawodowa pt. „Wiedza teoretyczna nie jest wszystkim - ucz się i pracuj na poziomie europejskim! - wyjazdy na miesięczne praktyki do hoteli w Niemczech organizowane w ramach programu Erasmus+ oraz dzięki dofinansowaniu organizacji Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży” zgłoszona przez Zespół Szkół Technicznych do I edycji konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości” została zakwalifikowana jako dobra praktyka w zakresie zapewniania jakości w kształceniu i szkoleniu zawodowym.

 

Uroczysta gala, podczas której nasza szkoła otrzymała certyfikat potwierdzający uzyskanie tytułu „Szkoły zawodowej najwyższej jakości” odbyła się 3 czerwca 2016 roku w Warszawie. Z rąk Aurelii Michałowskiej – Mazowieckiej Kurator Oświaty, odebrał go wicedyrektor Zespołu Szkół Technicznych mgr Ryszard Reguła. W uroczystości wzięły także udział: koordynatorka nagrodzonego projektu mgr Marzena Kasprzyk oraz przewodnicząca zespołu ds. przedmiotów zawodowych branży spożywczej mgr inż. Maria Pilchowiec.

Konkurs ogłosiły w marcu 2016 roku Fundacja „Fundusz Współpracy” i Mazowieckie Kuratorium Oświaty. Jest on elementem projektu pt. „Europejskie rozwiązania w zapewnieniu jakości” realizowanego przez Fundację „Fundusz Współpracy” wspólnie z partnerami z Wielkiej Brytanii, Słowenii i Estonii w ramach programu ERASMUS+.

Opracowała: mgr Marzena Kasprzyk

 

Opublikowano w dniu: 8.06.2016 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 7.06.2016 r.

Czytany 2136 razy