ZST Mielec
Slider

Szkolenia spadochronowe

Aeroklub Mielecki im. Braci Działowskich organizuje bezpłatne szkolenia spadochronowe w ramach zleconego zadania publicznego pn. „Organizacja i przeprowadzenie szkolenia spadochronowego” finansowanego przez Ministerstwo Obrony Narodowej.

Adresatami niniejszego szkolenia są osoby wykazujące zainteresowanie pracą w lotnictwie wojskowym lub cywilnym w wieku od 15 do 21 roku życia, które posiadają miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

W ramach kursu spadochronowego zostaną przeprowadzone:

  • zajęcia teoretyczne  - dla 28 uczestników,
  • zajęcia praktyczne obejmujące: 1 skok spadochronowy metodą na linę (SL) - dla 24 uczestników.

Arleta Gaweł
Kierownik Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu
Aeroklub Mielecki
im. Braci Działowskich
ul. Lotniskowa 14 (lotnisko)
39-300 Mielec
tel. 17 788 7695

fax 17 788 7720
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.aeroklub.mielec.pl

Czytany 2685 razy