ZST Mielec
Slider

Drużyna ZST w czołowej dziesiątce województwa podkarpackiego w sztafetowych biegach przełajowych

Po udanych występach naszej szkolnej reprezentacji lekkoatletów na szczeblu powiatowym i regionalnym przyszedł czas na najważniejszy start w tym sezonie – etap wojewódzki. Mistrzostwa województwa w sztafetowych biegach przełajowych odbyły się 27 października 2016 roku na terenie obiektów sportowych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie. W rywalizacji wzięły udział 72 najlepsze drużyny z województwa podkarpackiego, które rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych.

Reprezentanci naszej szkoły bardzo poważnie potraktowali start; każdy dawał z siebie wszystko, by nie zawieść kolegów i osiągnąć jak najlepszy rezultat. Dzięki temu nasza drużyna zajęła bardzo wysokie 9. miejsce w województwie podkarpackim w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Choć apetyty były większe, uczniowie cieszyli się z sukcesu, snując plany osiągnięcia jeszcze wyższego wyniku w kolejnym roku szkolnym.

Zespół Szkół Technicznych w Mielcu reprezentowali:

  1. Sebastian Tara
  2. Maks Kulig
  3. Piotr Jacher
  4. Marcin Jacher
  5. Patryk Dźwięga
  6. Paweł Serafin
  7. Dominik Parys
  8. Krystian Stobierski
  9. Aleksander Dudzik
  10. Mateusz Szymański

Za zaangażowanie, wolę walki i sportowy charakter wszystkim reprezentantom jeszcze raz serdecznie dziękuje opiekun drużyny – mgr Jarosław Sroka.

Oprac.: mgr J.Sroka

Opublikowano w dniu: 9.11.2016 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 9.11.2016 r.

Czytany 3246 razy