ZST Mielec
Slider

Święty Mikołaj w ZST

Zgodnie z tradycją, we wtorek 6 grudnia naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj wraz ze swoimi elfami. Przybył z dalekiej Laponii, by nagrodzić grzecznych uczniów. Nie zapomniał też o „grzecznych” nauczycielach oraz pracownikach administracji i obsługi.

Również w poszczególnych klasach zorganizowano Mikołajki. Dzięki temu oprócz radości z otrzymanych prezentów, młodzież pokazała, że nieobce jej są świąteczne obyczaje.

„Mikołajki” w szkole to nie tylko okazja do rozluźnienia atmosfery podczas lekcji, to także szansa, by poprawić nastrój sobie i innym. Chcąc przywołać magiczną atmosferę świąt na forum szkoły, 6 grudnia Samorząd Uczniowski zorganizował akcję „Czapka Mikołaja zwalnia od pytania”. Zobaczcie na zdjęciach jak było.

 Dziękujemy, Święty Mikołaju. Do zobaczenia w następnym roku!

Opracował: mgr Józef Czerwiec

Opublikowano w dniu: 12.12.2016 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 12.12.2016 r.