ZST Mielec
Slider

Z wizytą u przedszkolaków

19 grudnia br. w ramach zajęć praktycznych uczennice naszej szkoły wraz z opiekunem udały się do Przedszkola Miejskiego nr 8. Celem wizyty było pokazanie dzieciom techniki sporządzania, wykrawania i dekorowania ciasteczek świątecznych. Uczennice klasy 2 EG sporządzały wraz z małymi podopiecznymi ciasteczka półfrancuskie i korzenne. Przedszkolaki uczestniczyły z zaangażowaniem w warsztatach, w trakcie których wałkowały, wykrawały i dekorowały ciasteczka z bożonarodzeniowymi ornamentami; nie mogło również zabraknąć kształtów z Myszką Mini. Mamy nadzieję, że wizyta dostarczyła przedszkolakom nowych wiadomości oraz mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń.

Uczennicom klasy 2EG dziękuję za zaangażowanie podczas warsztatów, a dyrekcji przedszkola za zaproszenie.

Marta Pluta

Oprac.: mgr inż. Marta Pluta

Opublikowano w dniu: 4.01.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 4.01.2017 r.

Czytany 2329 razy