ZST Mielec
Slider

Pierwszy Dzień Wiosny 2017 w ZST

Pierwszy dzień wiosny bywa określany przez uczniów dniem wagarowicza. Jednak nie warto uciekać ze szkoły, kiedy dzieje się w niej coś wyjątkowego. Tak właśnie było w naszej szkole 21 marca 2017 roku. Pierwszy dzień wiosny, postanowiliśmy powitać w szkole na kolorowo. Chętni uczniowie mieli przebrać się za różne postacie i rywalizować o miano najlepiej przebranego ucznia.

„Dzień Wiosny” 2017 uczciliśmy przychodząc do szkoły w różnych przebraniach, które miały ubarwić ten dzień, jak również umożliwiały zwolnienie z pytania. Wszyscy uczestnicy zabawy rywalizowali na dużej przerwie o miano najlepiej przebranego ucznia. Komisja złożona z nauczycieli i ucznió w oceniała stroje, a następnie wyłoniła zwycięzców, którzy otrzymali od opiekuna samorządu słodkie upominki i wzięli udział w sesji zdjęciowej. Mamy nadzieję, że ten dzień poprawił uczniom humor i dodał energii na następne trzy miesiące, które pozostały do końca roku szkolnego.

Imprezę na powitanie wiosny przygotowali członkowie SU.

Zdjęcia wykonał Eryk Biesiadecki z klasy 2BZ.

Dziękujemy Wszystkim za udział w zabawie i zapraszamy za rok.

Samorząd Uczniowski

Opublikowano w dniu: 24.03.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 22.03.2017 r.