ZST Mielec
Slider

Mieleckie Targi Edukacyjne

Zespół Szkół Technicznych w Mielcu zaprezentował swoją ofertę edukacyjną na XII Mieleckich Targach Edukacyjnych, które odbyły się 27 kwietnia 2017 r. w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. Uczniowie razem z nauczycielami promowali ofertę edukacyjną naszej szkoły na rok szkolny 2017/2018. Gimnazjaliści na naszym stoisku mogli znaleźć foldery i ulotki z ofertą edukacyjną ZST. Uczennice klas gastronomicznych zaprezentowały swoje umiejętności w sztuce rzeźbienia owoców (carvingu).

Podczas Targów Edukacyjnych zostały również wręczone nagrody dla laureatów II Gimnazjalnej Olimpiady Języka Angielskiego, która odbyła się 4 kwietnia w Zespole Szkól Technicznych w Mielcu. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez starostę Powiatu Mieleckiego, pana Zbigniewa Tymułę.