ZST Mielec
Slider

Jak nie czytam, jak czytam

1 czerwca 2017 roku o godz. 10.00 tysiące uczniów z całej Polski (i nie tylko) czytało książki. Próbowali pobić ustanowiony rok temu rekord 432 608 osób czytających w tym samym momencie. Tak naprawdę rekord był pretekstem, a chodziło o to, by sobie poczytać. Dla rozrywki, z uśmiechem, we wspólnym gronie.

Biblioteki, będące organizatorami akcji, udowodniły, że uczniowie chcą czytać. Wspólnie stworzyliśmy masową akcję czytelniczą na niespotykaną dotąd skalę, dzięki której pokazano dorosłym, jak się czyta w młodym pokoleniu.

W akcji wzięła również udział:

Zespół Szkół Technicznych

Miasto: Mielec

Data przeprowadzenia akcji: 25.05.2017

Godziny przeprowadzenia akcji: 9.00

Miejsce przeprowadzenia akcji: aula szkolna

Opublikowano w dniu: 8.06.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 7.06.2017 r.