ZST Mielec
Slider

Spotkanie organizacyjne Samorządu Uczniowskiego

29 września 2017 roku w Kleksie odbyło się pierwsze zebranie zarządu Samorządu Uczniowskiego z przedstawicielami samorządów klasowych. Było to zebranie organizacyjne, na którym opiekun SU przedstawił zarząd SU ZST uczniom klas pierwszych, a następnie zapoznał przedstawicieli klas z  programem działania w roku szkolnym 2017/18 zatwierdzonym uprzednio przez dyrektora ZST.

Następnie dokonano wyboru członka Zarządu Samorządu Uczniowskiego ZST, przewodniczącego Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Po krótkiej prezentacji odbyło się głosowanie, w wyniku którego:

- przewodniczącym Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3 został Damian Mik (2CZ).

Uczeń ten wraz z przewodniczącym ZST Wiktorem Stopą (4MC), przewodniczącym Technikum nr 3 Tomaszem Ciejką (4AI) i przewodniczącą III LO Pauliną Goryczką (3BL) tworzą Zarząd Samorządu Uczniowskiego ZST od dnia 1 października 2017 r.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy w Samorządzie Uczniowskim.

Na zakończenie przewodniczący Technikum nr 3 SU, Tomasz Ciejka (4AI), poinformował o zasadach organizacji zbliżających się otrzęsin klas pierwszych. Poruszono również sprawy organizacyjne związane z akademią z okazji Dnia Edukacji Narodowej i ślubowaniem klas pierwszych.

Zdjęcia ze spotkania wykonała Gabriela Machnik (3AL).

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich chętnych do pracy, czekamy na CIEBIE.

Opublikowano w dniu: 5.10.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 4.10.2017 r.

Czytany 3280 razy