ZST Mielec
Slider

Dzień Edukacji Narodowej 2017

W dniu 13 października 2017 roku Samorząd Uczniowski przygotował akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Technicznych. Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego ślubowania klas pierwszych. Rotę ślubowania odczytał dyrektor szkoły mgr inż. Mariusz Wojciechowski.

Ślubowali:

Faustyna Tomecka 1AL,

Marcelina Barbarzak 1CL,

Karol Babula 1BM,

Adrian Mokrzycki 1BI,

Przemysław Dziewit 1DG,

Rafał Wilczek 1AI,

Szymon Świątek 1DM,

Stanisław Polak 1CM,

Mateusz Mazur 1 LC,

Wojciech Torba 1AZ,

Krystian Sokół 1BZ,

Dawid Wójcik 1CZ,

Agnieszka Kopcińska 1DZ.

Po ślubowaniu dyrektor złożył serdeczne życzenia wszystkim pracownikom oświaty oraz poinformował o odznaczeniach i nagrodach przyznanym nauczycielom ZST.

Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna. Na wstępie przedstawiciele uczniów wręczyli kwiaty na ręce dyrektora szkoły mgra inż. Mariusza Wojciechowskiego, wicedyrektorów: mgra Bogdana Tomeckiego, mgra Aleksandra Buczka oraz przewodniczącego Rady Rodziców jako wyraz podziękowań od uczniów naszej szkoły. W dalszej części członkowie Samorządu Uczniowskiego zaprezentowali się w programie artystycznym.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie akademii serdecznie dziękujemy.

Organizatorzy

Oprac.: mgr J. Czerwiec

Opublikowano w dniu: 18.10.2017 r.
Dostarczono do publikacji w dniu: 18.10.2017 r.

Czytany 4429 razy

Media